שינוע

פתרונות שינוע לאבקות ושאיבת מים ונוזלים

שינוע והזנה של מוצקים ואבקות הוא עיסוק שוטף בתעשיות השונות. אנו מתמחים במתן פתרונות שינוע פריקה והזנה לבעיות שאינן סטנדרטיות כגון:

 • מוצקים ואבקות קשי זרימה.
 • פתרון בעיות אבק.
 • חומרים פוטנטיים, מסוכנים ורעילים.
 • חומרים בעלי רגישות לשבר, טבליות, קפסולות, ציפויים וכ"ד.
 • מינון מדויק עד 1 גרם.

כמו כן, אנו מספקים מגוון פתרונות לטיפול בנוזלים, שינוע, אחסון בטוח ועוד.

שינוע פניאומטי של אבקות בוואקום

שינוע פניאומטי בוואקום מאפשר שינוע והזנה של אבקות בצורה בטוחה, אמינה ופשוטה. עבודת צוות המפעילים הופכת קלה ומהירה יותר וסביבת העבודה הופכת נקייה יותר. בחירת מערכת שינוע בוואקום הנה מלאכה פשוטה וקלה, בחר מתוך רשימת הדגמים שלנו או שאל אותנו כיצד לבחור.

יתרונות:

 • יניקה פשוטה של החומר והזנתו ללא יצירת אבק
 • שינוע עדין ללא הפרדה בשינוע תערובות (סגרגציה).
 • תנאים היגיניים מעולים לחומר ולמפעיל.
 • מערכת פילטרים אמינה.
 • תכנון GMP.
 • קל ביותר להתקנה ולתפעול.
 • צריכת אנרגיה נמוכה.
 • צריכת אנרגיה נמוכה.

המשפחות המודולריות של משנעי הוואקום לתעשייה הכימית, התרופות, הביו-רפואה והמזון נותנות פתרון אופטימלי לכל אפליקציה. אפילו חומרים בעייתיים יכולים להיות משונעים ומוזנים בצורה אמינה ובטוחה לשימוש גם אם קיימת סכנת פיצוץ או שמדובר בחומרים רעילים.

רוב השימושים למשנעי וואקום הנם לכמויות הנעות בין עשרות קילוגרמים ועד 5טנ"ש כשמרחקי השינוע הנם 15מ' במרחק ו 10מ' בגובה. שימושים אחרים כוללים הזנה של כמויות עד 12טנ"ש ומרחקים של 80מ' וגבהים של 35מ'.

פתרונות כוללים עבור נקודות הזנה ופריקה, יחידות טעינה, פתרונות למניעת אבק, שקילה ומינון מתוכננות ע"י צוות הנדסי מנוסה ומיוצרות על ידינו.

שינוע אבקות במפעלי מזון

פתרונות פשוטים להפעלה, קלים לניקוי המשנעים את המוצר בצורה עדינה ללא גרימת נזק.

שינוע אבקות במפעלי כימיה

אפליקציות בתעשייה הכימית. שינוע אבקות באזורים מוגני פיצוץ, הזנה לריאקטורים עם סולבנט.

שינוע אבקות במפעלי פארמה וביו-פארמה

SAFE STERIL שינוע והזנה של אבקות בתעשיית הפארמה והביו-פארמה מאופין בצורך לבצע פעולה פשוטה, מהירה ונקייה. המערכות מתוכננות לניקוי מהיר ולאימות הניקוי (ואלידצית נקיון) גם בקוי ייצור בהם יש דרישה לשינוע של חומרים
שונים באותו הקו וקיים חשש מזיהום נגדי.

כאשר מרחקי השינוע מגיעים עד לעשרות מטרים והספיקות עומדות על ק"ג בודדים עד מאות ק"ג, משנע פניאומטי בוואקום הוא הפתרון האידיאלי.
מצוין כפתרון לבעיות אבק.

אפליקציות במפעלי פארמה:

שינוע חומרי גלם ותוספים,
פריקה של: חביות, מייבשי מצע מרחף, מטחנות, נפות, הופרים, מיקסרים, אחר.
הזנה של: חביות, מייבשי מצע מרחף, מטחנות, נפות, הופרים אחר.
שינוע טבליות למכונות אריזה כולל הפרדת אבק יעילה ביותר, אפשרות חיבור ישיר בין מכונת הדחיסה למכונת האריזה.
מניעת אבק והפרדת אבק תוך כדי השינוע.

אפליקציות במפעלי ביו פארמה:

שינוע חומרי גלם, מלח, סוכר. פריקה של חביות ושקים. הזנה לריאקטור ביולוגי ועוד.

שינוע פניאומטי בלחץ

שינוע והזנת מוצקים ואבקות בלחץ, מיועד לאבקות דקות כמו גם לחומרים גרנולרים וכן מוצקים עד לקוטר של 20מ"מ. שינוע בלחץ הינו נקי חסכוני ובטוח לשימוש גם באזורים בעלי אוירה פציצה. שיטה זו מיועדת לשינוע במרחקים של מאות מטרים ובספיקות של עד עשרות טונות לשעה.

ברזים ומסיטי מוצקים זורמים

מתקנים לשליטה על זרימת מוצקים ואבקות בנתיבי זרימה בגרביטציה – מתקן לחסימת זורם – מתקן להסטת זורם ע"י שליט פניאומטית ניתן לפתוך או לסגור קוי זרימה או שניתן להסיט לקו זרימה שונה.

שרוולי טעינה

שרוולי טעינה של DCL ארה"ב משמשים לטעינת משאיות או לעירום של חומרים אבקתיים תוך מניעת פליטת האבק לסביבה.  השרוול בנוי מדליים קונים ומעטפת גמישה, ויכול להפתח ולהתכווץ על ידי כבלים ומנוע חשמלי.   האבק שנוצר עם שפיכת החומר דרך הדליים, נשאב על ידי אפקט ונטורי דרך החרכים בין הדליים הקוניים וכך נמנע פיזור אבק החוצה מהשרוול.  כיוונון ההורדה וההרמה נעשה על ידי חיישני הטייה.

בראש השרוול ישנו חיבור למערכת יניקת אבק ללכידה של חלקיקי אבק קטנים שלא נאספו חזרה על ידי אפקט הונטורי.

בנוסף, DCL מייצרת מסנני אבק עם ניקוי עצמי להשלמת השרוולים.

פורק שקי ענק

מערכות לפריקת שקי ענק למערכות שינוע בואקום פתרון לאוטמציה ושליטה בזרימת אבקות גלם לייצור ולאריזה.

משאבות

אנו מייצגים את הגדולות ביצרניות משאבות הטורבינה האנכיות.
משאבות טורבינה אנכיות משמשות לשאיבת מים מקידוחים, בוסטרים להגברת לחץ, שאיבת דלקים ולכיבוי אש. משאבות טורבינה אנכיות מתאפיינות בנצילויות גבוהות לאורך הרבה שנות עבודה, דרישות NPSH נמוכות, שטח רצפה קטן, שקטות במיוחד (רק רעש המנוע).
מיוצרות במבחר חומרי מבנה – ברונזה, יצקת, נירוסטה, ברונזה ימית ועוד.

משאבות סלרי (רפש)

משאבות סלרי משמשות לשאיבת נוזלים עם תכולת מוצקים גבוהה ואברזיביות / חומציות גבוהים.  על מנת להתמודד עם תנאים קשים אלו, המשאבות בנויות עם ליינרים מגומי או מתכות קשות הניתנים להחלפה בקלות.  המשאבות הינן HEAVY DUTY, ניתנות להתאמה לאטמים מכניים.  המשאבות מסופקות התצורה אופקית, אנכית או טבולה.  תחום הספיקות רחב וחומרי המבנה מגוונים מאפשרים התאמה אופטימלית לתהליך הנדרש.

משאבות מוינו ופריסטלטיות

PCM מספקת משאבות חלזוניות (מוינו) ופריסטלטיות DELASCO למגוון שימושים בתעשיה הכימית, מזון וקוסמטיקה.  משאבות אלו הינן משאבות דחיקה חיובית המתאפיינות בספיקה קבועה שלא תלויה בלחץ הנגדי וניתן להשתמש בהן כמשאבות מינון די מדויקות.  למשאבות אלו יכולת יניקה עצמית (SELF PRIMING) כך שאפשר לינוק מתוך מיכלים או בורות נמוכים ממפלס המשאבה.   משאבות פריסטלטיות ייחודיות בכך שאין להן אטמים או שסתומים והחלק המתבלה היחיד הינו הצינור הפנימי שעלותו להחלפה נמוכה. משאבות אלו יכולות לשאוב חומרים צמיגים, עם מוצקים וקורוזיביים.

זרועות מילוי לכימיקלים

חברת KANON מהולנד מתמחה בייצור זרועות מילוי למכליות למילוי כימיקלים, גפ"מ, ביטומנים וכדומה. KANON מספקת זרועות מילוי/פריקה עילי או תחתי של מכליות כביש או רכבת, זרועות ימיות למילוי/פריקה של אניות ומגוון אביזרים נלווים כגון מדרגות מתקפלות, פלטפורמות מפעיל, השבת אדים, אביזרי בקרת מפלס מילוי, התראה, הארקה וכד'. הזרועות נבנות במגוון רחב של חומרי מבנה להתאמה מרבית לנוזלים, לדוגמה נירוסטה 316, ציפוי טפלון ועוד. המפרקים הסובבים – JOINT SWIVEL (החלק החשוב בזרועות) של KANON.

ייחודיים בתכנון חלוקת העומס על שתי שורות של כדורים גדולים, גישה לאטם ללא פירוק הכדורים ובקרת נזילה. בארץ מותקנות זרועות של KANON במפעלים כימיים, פטרוכימיים ומזון.

הפרדת סולבנט - CINC צנטריפוגת נוזל/נוזל

CINC INDUSTRIES פיתחו צנטריפוגה להפרדת נוזלים לא מסיסים בעלי הפרש צפיפות (כגון שמן ומים) על ידי כוח צנטריפוגלי (G) ביעילות גבוהה. המכונה פותחה עבור תעשיית האנרגיה והגרעין בארה"ב בראשית שנות ה 90 ומאז נמצאו לה יישומים רבים בתעשיות אחרות כגון פארמה, מזון, ספנות ועוד.

ממברנות להשבת סולבנטים

מערכות להשבת סולבנטים משולבות אינטגרלית במערכות המפעל, או מסופקות כמערך נפרד.
הסולבנט המושב מגיע ברמה גובהה ביותר לשימוש חוזר במערכת, סולבנטים לדוגמא:
אתנול, איזופרופיל אלכוהול, אצטון, טולואן, קסילן וכ"ד.

ייתרונות:

 • חסכון באנרגיה בחימום ובעיבוי כיוון שהממברנות יכולות להפריד עד 20% מים.
 • ריכוז סולבנט עד ל 99.97%.
 • בטוח לשימוש.
 • החזר השקעה מהיר.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה