חימום וקירור אבקות

פתרונות חימום וקירור אבקות

מחליפי חום לחומרים זורמים המאפשרים קירור או חימום הזורם תוך שמירה ושליטה מלאה בנקודת הטל של הלחות. תהליך רציף המאפשר את קירור המוצקים לאחר ייבוש או גילעון ולחלופין חימום האבקות לקראת טיפול בחום.

מקרר מוצקים זורמים

על מנת לקרר אבקות שיוצאות ממייבש או תהליך בטמפרטורה גבוהה יש צורך במתקן תעשייתי אמין המאפשר שליטה בזרימה ובטמפרטורות – חברת SOLEX מתכננת מייצרת ומתקינה בכל העולם טכנולוגיה יעילה וחסכונית. ע"י תנועת החומר על פני שטח מקוררים ושליטה בתנאי נקודת הטל המתקן מאפשר קירור החומר בצורה יעילה וחסכונית בשטח ובאנרגיה. אם בכמקלים מינרלים או דשנים כל עוד החומר זורם ומוליך חום או קור ניתן לנסות ולתכנן מתקן המתאים בגודלו לכמות החומר.

חימום אבקות ומוצקים זורמים

על מנת לחמם אבקות שנכנסות למייבש או תהליך בטמפרטורה גבוהה יש צורך במתקן תעשייתי אמין המאפשר שליטה בזרימה ובטמפרטורות – חברת SOLEX מתכננת מייצרת ומתקינה בכל העולם טכנולוגיה יעילה וחסכונית. ע"י תנועת החומר על פני שטח מחוממים ושליטה בתנאי נקודת הטל המתקן מאפשר קירור החומר בצורה יעילה וחסכונית בשטח ובאנרגיה. אם בכמקלים מינרלים או דשנים כל עוד החומר זורם ומוליך חום או קור ניתן לנסות ולתכנן מתקן המתאים בגודלו לכמות החומר.

סטריליזציה בורג מערכת קיטור יבש

SAFE STERIL

סטריליזציה בקיטור

תהליך רציף לסטריליזציה של של תבלינים, עשבים, תוספים, זרעים, וצמחים.

השפעת SAFESTERIL על שמנים נדיפים במוצר:

SAFESTERIL  מגיע לביצועים גבוהים בהשמדת מיקרובים אך עם זאת שומר על תכולה גבוהה של השמנים הנדיפים לאורך הייצור.

למעשה אובדן אחוז שמנים נדיפים בSAFESTERIL מסתכם ב 5-10 % בלבד בעוד שתהליכים אחרים מדובר על כ 30-40 % איבוד נוזלים . בשל המבנה המיוחד המשתמש בקיטור יבש ולכן אינו מקיים שלב יבוש נוסף הנדרש בתהליכים אחרים.

הביצועים

פעילות הפיסטור תבטיח השמדהי מלאה של בקטריה פאטוגנית קרי קולי,סלמונלה,קוליפרמים.
פעילות הסטריליזציה תנמיך ספירת שמרים ועובש בעוד שחיידקים בקטריאלים יושמדו לחלוטין
איכות המוצר נשמרת בשל חשיפה הומוגנית ולא סטטית לקיטור יבש בזמן התהליך.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה